Lipdukai.eu
Your Cart

Vaikiški lipdukai

Sienų lipdukai mažiems vaikams

Vaiko kambario sienų dekoravimas primena laikus, kuomet vaizduotė yra pati žaismingiausia. Dekoruojant savo vaiko kambarį dažniausiai siekiama efektyvaus ir veiksmingo būdo. Naudojant praktišką dekorą, pavyzdžiui, sienų lipdukus atrasite greitesnį būdą sukurti labiau įkvepiančią, motyvuojančią aplinką.

Sienų dažymas gali būti nepatogus ir varginantis. Jei norite paprastesnės alternatyvos gražindami savo vaiko kambarį, naudokite sienų lipdukus! Kai ateityje norėsite pertvarkyti miegamąjį, galėsite juos lengvai pašalinti. Kokybiški sienų lipdukai yra patikimi dėl jų lipnumo ir minimalių žymių palikimo

Naudodami sienų lipdukus galite būti tikri, kad rasite daugybę gražių ir spalvingų dizainų! Galite pasirinkti ryškių formų, gyvūnų piešinių, abstrakčių raštų ir kt. Kūrybinių derinių ir galimybių yra tiesiog begalė! Šie nuostabūs lipdukai taip pat skatins jūsų vaiko smalsumą ir kūrybiškumą.

Skirtingai nuo įprastų dažų, kuriuose gali būti toksiškų ar kenksmingų medžiagų, dauguma sienų lipdukų yra saugesni kiekvieno žmogaus sveikatai.

Sienų lipdukų pirkimas internetu reikalauja mažiau pinigų ir pastangų!

Manufacturer: Kinija Model: 99
Sienų lipdukas „Didelis medis su beždžionėlėmis“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 220 cm X 140 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti ..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 109
Sienų lipdukas „Medis su žirafa ir liūtuku“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis:  60 cm  X 90 cmSuklijuoti sienų lipdukai ant sienos užima apie  200cm  X 160 cm (galima išdėsyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir..
23,90€
Manufacturer: Kinija Model: 110
Didelis sienų lipdukas „Du pelėdžiukai, voveraitė ir ežiukas“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 150 cm X 170 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų p..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 123
Sienų lipdukas „Linksmieji dinozauriukai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 135 cm X 75 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio)Be didelių pastangų ir investicijų vaikų kambarį norite padaryti žaismingesnį ir linksmesnį?..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 137
Sienų lipdukas „Meškutis ir gėlės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 105 cm X 80 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki išeitis..
17,90€
Manufacturer: Kinija Model: 147
Kreida rašoma žalia lipni lentaUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio motoriką. Nupieškite ant kreida ..
14,90€
Manufacturer: Kinija Model: 149
Sienų dekoracija „Balerinos“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 130 cm X 105 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti mergaitės kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki iš..
18,90€
Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drakoniukas Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drakoniukas
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 170
Dekoracinis lipdukas - sieninis laikrodis – “Drakoniukas”Komplektacija: laikrodis, sieninis lipdukas - 30 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 70 cm X 89 cmSieninis  lipdukas – laikrodis, puiki idėja vaiko kambariui papuošti ir atnaujinti!Ikimokyklinio amžiaus  vaikus sunku ..
8,90€ 15,90€
Manufacturer: Kinija Model: 202
Sienų lipdukas „Žirafa, liūtukas, zebras“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60cm X  90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 190 cm X 120 cm  (galima išdėsyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir l..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 203
Sienų lipdukas „Linksmieji žvėreliai prie medžio“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 260 cm X 137 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicij..
24,90€
Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drambliukas Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drambliukas
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 205
Dekoracinis lipdukas - sieninis laikrodis – “Drambliukas”Komplektacija: laikrodis, sieninis lipdukas - 30 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 60 cm X 68 cmSieninis  lipdukas – laikrodis, puiki idėja vaiko kambariui ar vaikų darželio sienai papuošti ir atnaujinti!Ikimokyklinio am..
8,90€ 15,90€
Manufacturer: Kinija Model: 207
Sienų dekoracija „Mergaitė ant kėdės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 110 cm X 85 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Norite atnaujinti mergaitės kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? ..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 254 (viso puslapių - 22)