Lipdukai.eu
Your Cart

Mamų Unija - ATVIRUKAI

Mamų Unija - paramos ir labdaros fondas

Mamų unija - tai fondas, kuris rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga. Mamų unijos tikslas padėti gauti sergantiems vaikams reikalingų medicininės įrangos, medikamentų, bei slaugos priemonių.

El. parduotuvėje lipdukai.eu galite įsigyti vaikučių pieštus atvirukus, kurie profesionalų pagalba virto tikrais meno kūriniais. Vaikams svarbu, kad jų darbas yra įvertintas, o tai geriausia parodysime pirkdami jų atvirukus. Sergantys vaikai tai žinodami jaučiasi ypatingai, tai juos įkvepia, suteikia vilties, padrąsina ligos kelyje.

Tai galimybė ne tik paremti sergančius vėžiu vaikus bei jų tėvus, bet ir pasveikinti savo artimuosius, draugus, kolegas. Mielas, pieštas vaikų, atvirukas, užrašytas nuoširdžiais Jūsų palinkėjimais bus neįkainuojama dovana.

Model: 113
Inos (15 m.) ir Giedrės piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šie šilti atvirukai, virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami mergaičių  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. ..
1,74€
Model: 115
Ainės (13 m.) ir Medos Martinaitytės (7 m.)  piešti atvirukai su vokais Atvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šie šilti atvirukai, virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami mergaičių  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, b..
1,74€
Model: 116
Anelijos Marijos  (5 m.), Gabrielius  (10 m.), Inos (15 m.)  piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioPelėdžiuką piešė - Anelija Marija Gegužytė. (5 m.)Žirafą piešė - Gabrielius Barščiauskas (10 m.)Gėles piešė - Ina (15 m.)Profesionalų pagalba šie šilti ..
2,61€
Model: 117
Dailininkų ir vaikučio piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai - Urtės Balčaitės, Giedrės Bardzilauskės, vaikų onkohematologijos skyriaus paciento.Profesionalų pagalba šie šilti atvirukai virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami atvirukus Jūs ne tik parem..
2,61€
Model: 118
Dailininkų ir vaikų piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai - Jurgitos Braziūnienės, Urtės Balčaitės ir Medos Martinaitytės (7 m.)Profesionalų pagalba šie šilti atvirukai virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergan..
2,61€
Model: 119
Dailininkų piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai – Kosto Stankevičiaus, Rasos BaradinskienėsPirkdami atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. O kur džiaugsmas - šalia ir optimizmas, viltis...
1,74€
Model: 171
Inos (15 m.) pieštas atvirukas su vokuAtviruko yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šis  šiltas atvirukas, virto tikru meno kūriniu.Pirkdami mergaitės  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. O kur džia..
0,87€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)