Lipdukai.eu
Your Cart

Vaikiški žemėlapiai

Vaikiški žemėlapiai - lipdukai ant sienos

Vaikiški žemėlapiai - lipdukai ant sienos, tai puiki edukuojanti interjero detalė. Vaikiški žemėlapiai ne tik puoš vaikų erdves, bet leis pažinti pasaulį ir mokytis geografikos! Žemėlapis gali būti naudojamas kaip vaikiškas žemėlapis kelionėms žymėti! Taip pat šie žemėlapiai puikiai tiks pradinių klasių sienoms papuošti. Mokytojoms žemėlapiai pravers kaip edukuojanti ugdymo priemonė.

Mažiesiems geografams ar keliautojams sienų lipdukai žemėlapiai gali būti originalia dovana gimtadienio ar kalėdų proga!

Lavinkite vaikų vaizduotę, atnaujindami jų kambarį! Įsigykite vaikiškus žemėlapius internetu už gerą kainą!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 574
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Žemėlapis su pasaulio šalimis ir sostinių pavadinimais lietuvių kalba gali būti m..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 711
Sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas ir originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba..
49,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1112
Sienų lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis anglų kalba su gyvūnais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 30 cm X 90 cmŠeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. Galbūt tai taps po..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1120
Sienų lipdukas „Aplink pasaulį žemėlapis anglų kalba“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.Suklijuoti ant sienos užima apie 55 cm X 100 cm.Šeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. ..
19,90€
LIETUVOS ŽEMĖLAPIS  LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas LIETUVOS ŽEMĖLAPIS  LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1155
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtaukusis sienų lipdukas lietuvių kalba -  „Lietuvos žemėlapis“ yra puikus sprendimas tiems, kurie nori papuošti vaiko kambario ar ugdymo įstaigos sienas. Lipdukas žemėlapis lietuvių ka..
69,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)