Lipdukai.eu
Your Cart

Dinozaurai

Sienų lipdukai su dinozaurais

Žinoma, turime Tiranozaurą, bet turime ir kitų įvairių, unikalių ir neįprastų dinozaurų sienų lipdukų. Ar galite tuo patikėti?!

Sienų lipdukai su dinozaurais yra neįtikėtinai unikalūs ir ypatingi, kadangi yra spalvingi, animuoti, origami dizaino bei piešinio stiliaus.

Atsižvelgiant į šių laikų populiariausius filmus, dinozaurais domisi įvairaus amžiaus vaikai. Jei Jūsų sūnus ar dukra yra dinozaurų gerbėjas (-a) arba fanatikas (-ė), galite priklijuoti nuostabų dinozaurų sienų lipduką vaiko miegamajame ar žaidimų kambaryje.

Dinozaurų lipdukai sužadins vaikų fantaziją ir ugdys jų kūrybiškumą. Įsigykite dinozaurų lipdukų internetu už gerą kainą Lipdukai.eu

Manufacturer: Kinija Model: 123
Sienų lipdukas „Linksmieji dinozauriukai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 135 cm X 75 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio)Be didelių pastangų ir investicijų vaikų kambarį norite padaryti žaismingesnį ir linksmesnį?..
19,90€
Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drakoniukas Sienų lipdukas - LAIKRODIS Drakoniukas
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 170
Dekoracinis lipdukas - sieninis laikrodis – “Drakoniukas”Komplektacija: laikrodis, sieninis lipdukas - 30 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 70 cm X 89 cmSieninis  lipdukas – laikrodis, puiki idėja vaiko kambariui papuošti ir atnaujinti!Ikimokyklinio amžiaus  vaikus sunku ..
8,90€ 15,90€
DIDELI DINOZAURAI Lipdukai vaiko kambariui DIDELI DINOZAURAI Lipdukai vaiko kambariui
Neturime
Manufacturer: Kinija Model: 402
Lipdukai vaiko kambariui „Dideli dinozaurai“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 130 cm X 240 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio)Be didelių pastangų ir investicijų vaikų kambarį norite padaryti žaism..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 876
Lipdukai vaiko kambariui „Dinozauriukai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti lapo: 50 cm X 70 cmBe didelių pastangų ir investicijų vaikų kambarį norite padaryti žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki išeitis – sienų lipdukai / dekoracijos Jūsų vaiko kambariui.Spalvingas, vaikiškas sienų &n..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 917
Vaikiški sienų lipdukai „Dinozaurai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 126 cm X 61 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kodėl vaikams patinka dinozaurai? Todėl, kad dinozaurai didžiausi, galingi, kitokie ir išnykę - taip sako vaikai...
22,90€
Manufacturer: Lilipinso Model: S1357
Vaikiški sienų lipdukai „Dinozaurai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 29,7 cm X 42 cmPagaminta Prancūzijoje.Dinozaurai  - tarsi ant balto popieriaus nupiešti.Norite atnaujinti niūrias sienas? Be didelių pastangų ir investicijų kambario erdvei suteikti žaismingumo? Puiki iš..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 994
Interjero lipdukai- „Origami dinozauras T-REX“Sienų lipdukai pagaminamas per 2 - 5 d.dVakai dievina dinozaurus, o tėvai minimalizmą!  Su šiais originliais origami dinozaurais bus patenkinti abiejų pusių lūkesčiai.  Stilingi lipdukai ir  jaukiai modernus vaiko kambario interjeras. ..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 996
Interjero lipdukai- „Origami dinozaurai“Sienų lipdukai pagaminamas per 2 - 5 d.dVakai dievina dinozaurus, o tėvai minimalizmą!  Su šiais originliais origami dinozaurais bus patenkinti abiejų pusių lūkesčiai.  Stilingi lipdukai ir  jaukiai modernus vaiko kambario interjeras. ..
34,90€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)