Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos Velykoms

Dovanos Velykoms

Dovanos Velykoms ir velykinių dovanų rinkiniai

Velykos, tai šventė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Su mūsų Velykų dovanomis švęsti šią šventę bus linksmiau visai šeimai!

Velykiniai spalvinimo marškinėliai pradžiugins kiekvieną vaiką, o užsiimti kūrybiškumu šventės metu bus smagiau dalyvaujant visai šeimai. Marškinėliai pagaminti iš 100% minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. 

Galite susikurti savo šeimos velykinių marškinėlių dizainą patys! Ieškote, bet nerandate tinkamų žodžių, paveikslėlių? Turite idėją ir norite sukurti personalizuotą dovaną? Susisiekite su mumis el. paštu ir mes sukursime dovaną pagal jūsų idėją.

Pristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkiniai vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Pilną rinkinį sudaro vardinė pagalvėlė, velykiniai spalvinimo marškinėliai, tekstilės flomasteriai, velykiniai lipdukai bei „Debesų ganyklos“ knygelė. Rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Ši išskirtinė Velykinė dovana pradžiugins kiekvieną vaiką! Supakuosime dovaną už Jus ir išsiųsime! 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 484
Dekoratyvinė pagalvė „Mylimiausiai močiutei pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamaj..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 485
Pagalvėlė su užrašu „Geriausiam seneliui“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kam..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 495
Dekoratyvinė pagalvėlė „Mylimiausiai tetai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamaja..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 534
Smėlinukas kūdikiui „Pirmosios Velykos“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Mielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui – šauni dovana pirmųjų Velykų proga. Juk pirmosios mažylio šventės – pačios įsimintiniausios.Mėgstantiems užfiksuoti svarbiausias akimirkas, įamžinti šventes – medvilninis ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 558
Pagalvėlė su užrašu „Mylimiausiai mamai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali pagalvėlė su medvilniniu užvalkalu - mielas akcentas namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svet..
14,90€
ZUIKIS  Dekoracinis veidrodis ZUIKIS  Dekoracinis veidrodis
Akcija
Model: 623
Dekoracinis veidrodis „Zuikis“​Pagaminta LietuvojeVeidrodžio išmatavimai 17,5 x 26 cmLietuvos kūrėjų sukurti ir pagaminti rankų darbo veidrodėliai - išskirtinės interjero dekoracijos, puošni detalė vaiko kambariui, svetainei, miegamajam, vonios kambariui.Pakabinamas veidrodis „Zuikis“ pradži..
17,50€ 19,00€
Model: 635
Rankų darbo žaislas „Vienaragis“​Pagaminta LietuvojeŽaislo aukštis 40 cmIšskirtiniai Lietuvos auksarankių sukurti ir pagaminti rankų darbo žaislai - ieškantiems ypatingos krikštynų, palankynų, vaiko gimtadienio dovanos. Originalūs minkšti žaislai sukurti su meile ir rankų darbo šiluma.Minkšt..
25,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 727
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“ – kiekvienam mažajam dailininkui, kuris nori pats dekoruoti savo marškinėlius. Velykų dienos pramoga vaikučiams, o marškinėliai nešiojimui visus l..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1010
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykiniai margučiai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs vaikiški marškinėliai spalvinimui – smagi pramoga namuose, klasėje ar darželyje. Stilingi marškinėliai Velykų proga kiekvienam vaikui, norinčiam dažyti margučius!Tekstilės flomasteriai į&n..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1139
Velykinis dovanų komplektas vaikams. Susikurk pats!Pristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar negal..
34,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)