Lipdukai.eu
Your Cart

Animaciniai herojai

Sienų lipdukai su animaciniais herojais vaikams

Vaikiški sienų lipdukai su animaciniais herojais tinka ne tik namams, bet ir darželio ar vaikų žaidimo kambario interjero atnaujinimui. Animaciniai filmai yra vienas pagrindinių dalykų augant. Jie leidžia vaikų vaizduotei pabėgti už šio pasaulio realybės ribų. Apsupkite savo vaikus jų mėgstamiausiais animaciniais herojais, peržvelgę mūsų lipdukų kolekciją. Esame tikri, kad čia rasite ką nors kiekvienam vaikui!

Sienų lipdukas su animaciniu veikėju gali būti originali dovana vaikui. Tegul mylimiausias vaiko herojus tampa jo geriausiu draugu! Juk drauge visada smagiau.

Disney Mikės Pūkuotuko kolekcija Vaikiški lipukai 12 vnt.
Akcija Neturime
Manufacturer: Kinija Model: 264
Lipdukai su Disney personažais - 12 vnt.Pakuotės dydis: 20 cm X 6 cmŠis kolekcinių lipdukų rinkinukas -  visų vaikų mėgiamo Disnėjaus Mikės Pūkuotuko ir draugų nuotraukėlės rėmeliuose. Kiekvieno lipduko viduje yra mažas, judantis paveikslėlis, suteikiantis lipdukui žaismingumo bei išski..
1,49€ 1,79€
Manufacturer: Kinija Model: 288
Sienų lipdukas „Princesė Elza ir Olafas“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 45 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 75 cm X 65 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio) Elza - 45cm aukščio.Sienų lipdukų pagalba galite atnaujinti mergaitės kambario interjerą – l..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 289
Sienų lipdukas „Princesė Elza“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 45 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 65 cm X 62 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)Jei manote, kad pats laikas atnaujinti mergaitės kambario interjerą – lengvai ir be didelių išlaidų. De..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 290
Sienų lipdukas „ Princesės Elza ir Ana “Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 69 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 60 cm X 74 cm. Elza ir Ana yra  60cm aukščio.Jei manote, kad pats laikas atnaujinti mergaitės kambario interjerą – lengvai ir be didelių išlaidų. Sienos lipd..
16,90€
Manufacturer: Kinija Model: 341
Lipdukas berniuko kambariui „Žmogus voras“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 110 cm X 90 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)Nustebinkite mažąjį Žmogaus Voro gerbėją, padovanokite ar  tiesiog, vos per kelias minutes..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 342
Lipdukas berniuko kambariui „RATAI - Žaibas Makvynas“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 110 cm X 50 cmNustebinkite  animacinio filmuko  - „RATAI“ gerbėją, padovanokite ar  tiesiog, vos per kelias minutes, užklijuokite lip..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 714
Sienų lipdukas „Princesės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 76 cm X 179 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)Jeigu Jūsų mergaitė labai mėgsta princeses ir nori būti viena iš jų - tokiu atveju siūlome ją nu..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1063
Motyvuojantys lipdukai  - „MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu. Citatoje pabrėžiama mintis, kad reikia būti atsakingam už tai, ką žmogus prisijaukina arba kuo rūpinasi, pavyzdžiui, už rožę. Tai gali padėti vaikams s..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1064
Motyvuojantis sienų lipdukas - „MAŽASIS PRINCAS“.Šis lipdukas sienoms su motyvuojančia citata pabrėžia vidinių savybių, tokių kaip gerumas, meilė ir draugystė, kurios negali būti vertinamos pagal fizinę išvaizdą, svarbą. Citata skatina vaikus vertinti šias savybes savyje ir kituose bei teik..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1065
Interjero lipdukas su fraze - „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais...
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1066
Žaismingas lipdukas vaiko kambariui  - „TROLIAI MUMIAI“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipduka..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1068
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS “Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.Kartais tuščiai si..
37,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 22 (viso puslapių - 2)