Lipdukai.eu
Your Cart

Moteriški džemperiai

Moteriški džemperiai

Moteriški džemperiai internetu – puikus būdas nustebinti mamą, dukrą, seserį, merginą ar draugę. Patogus ir kokybiškas džemperis – geriausias moters draugas kasdienybėje, todėl su originaliu džemperiu lengviau parodyti pasauliui, kaip ją mylite. Platus originalių gobtuvų pasirinkimas leis jums atrodyti ir jaustis puikiai, tuo pačiu šypsotis kaskart pažvelgus į veidrodį.

Reguliariai skelbiamos nuolaidos leis sutaupyti ir įsigyti džemperius dar pigiau. Ypač malonus odai, labai tvirtas ir kokybiškas – visoms mamoms ir visoms mylinčioms ir mylimoms moterims.

Užsisakykite dabar ir po poros dienų mėgaukitės nuostabiais džemperiais, kurie padės atrodyti ir jaustis ypatingai kiekvieną dieną.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 656
Džemperiai šeimai „Pica“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai visai šeimai „Pica“ – tiems, kurie visi kartu – geriausia komanda! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperiai su šmaikščiais picos motyvais – tam, kad m..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Džemperis mamai „Mama sako mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu mama sako, tai mama žino. Juk mama žino geriausiai, tad iškilus klausimams visada kreipiamės į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visada primins.Kokybišk..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Džemperiai mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kiekis ribotas.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai – išskirtinė dovana sau ir kitam. Su šiais šmaikščiais ir riboto leidimo džemperiais kasdien priminkite sa..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 955
Stilingi džemperiai draugėms „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Ieškai kaip nustebinti geriausią draugę? O galbūt mamą ar mylimą kaimynę? Originalus džemperis, ne tik sau, bet ir kitam, su kokybiška termo spauda. Rinkitės kokybę, rinkitės sti..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Stilingo ir originalaus dizaino džemperių komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai – puiki dovana sau ar kitam Mamos dienos, ar bet kuria kita proga. Kasdien priminki..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)