Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos Šv. Valentino

Šv. Valentino originalios dovanų idėjos

Valentino dienos proga pripildykite kambarį meile, papuošdami kambario sieną meilės dienai skirtais lipdukais! Kartu su lipduku įsigykite ir Valentino dienai skirtą puodelį, ant kurio su paprasčiausia kreida galėsite rašyti žinutes mylimam žmogui. Sienos lipdukas meilės dienos proga - išties netikėta dovanos idėja, kuri tikrai pradžiugins jūsų mylimuosius! Juk taip smagu kas dieną skaityti: p.s. aš tave myliu!..

Dovanos Šv. Valentino dienai: džemperiai, marškinėliai, dekoratyvinės pagalvėlės su žodžiais, paveikslėliais ar nuotraukomis patiks kiekvienam. Nustebinkite savo antrąją pusę – merginą, vaikiną, žmoną ar vyrą išskirtine, personalizuota ir originalia dovana. Taip pat turime dovanų jai ir jam.

Ieškote, bet nerandate tinkamų žodžių, paveikslėlių? Turite idėją ir norite sukurti personalizuotą dovaną? Susisiekite su mumis el. paštu ir mes sukursime dovaną pagal jūsų idėją.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 492
Pagalvėlė su užrašu „Bosas“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali dekoratyvinė pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 602
Darau ką noriu. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti li..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 488
Pagalvėlės „Galiu tau duoti savo meilę“Pagalvėlių dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlės pagaminamos per 2 - 4 d. d.Mielos originalios pagalvėlės su užrašais arba paveikslėliais - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteikia jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - s..
26,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 483
Pagalvė interjerui „Grožio miego pagalvėlė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Pasirinkite labiausiai patinkantį užrašo šriftą iš trijų variantų. Norėdami kitokio šrifto, rašykite el. paštu info@lipdukai.eu .Miela originali pagalvėlė su užrašu ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 490
Pagalvė su užrašu „Iki mėnulio ir atgal“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali pagalvėlė su mielu užrašu ar paveikslėliu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, mi..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 646
Kaip noriu taip atrodau. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pasitikėjimas savimi - gražiausias papuošalas! O kas geriausiai gali parodyti, kad Jūs labai savimi pasitikite? Ogi originalūs marškinėliai "Kaip noriu taip ir atrodau"! Maloniai priglunda prie odos, skoningai ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 728
King & Queen. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Turite savo karalių ir norite jį kaip nors nustebinti? O gal turite savo princesę ir ieškote jai originalios dovanos, galbūt ir be jokios progos? Tokiu atveju marškinėliai karaliui ir karalienei - puikus p..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 710
Dekoratyvinė pagalvėlė „Laimingi kartu“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui...
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 326
Interjero lipdukas ant sienos  „Love story“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dMeilė – raktas į laimę. Meilė suteikia vilties, jos galia valdo pasaulį. Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo tačiau jie skleidžia energiją ir  įtakoja mūsų  gyvenimus.Lipdukas ant sieno..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 717
Meilė. Marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių komplektas šeimai - puiki dovana sau.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Ma..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 697
Meilė. Džemperių komplektas jam ir jai.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jeigu norite mylimam žmogui parodyti, koks jis Jums yra svarbus - dovanokite džemperį, kuri garsiau nei žodžiai padeda išreikšti gražias mintis. Džemperių komplektas jam ir jai puiki dovana ne tik savo ant..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 716
Meilė. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs..
23,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 37 (viso puslapių - 4)