Lipdukai.eu
Your Cart

Drabužiams

Vardo lipdukai drabužiams

VARDO etiketės drabužiams – tai puikus būdas pažymėti Jūsų vaiko uniformą, sportinę aprangą, kepurėles, pirštines ir visus kitus drabužius. Tuomet Jūsų vaikas jų nepames ar nesumaišys su kitų vaikų apranga.

Gal turite kelis vaikučius? O gal tėtis ir sūnus sumaišo savo kojines, palaidines? Su VARDINĖMIS etiketėmis visi ginčai bus lengvai išspręsti. Nuo šiol kiekvienas pažymėtas drabužis turės asmeninį apsauginį, kuris padės jam nepasimesti, o pasimetus lengvai sugrįžti pas šeimininką!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 56
VARDO etiketės drabužiamsLipduko dydis: 46 mm X 12 mm VARDO etiketės drabužiams – tai puikus būdas pažymėti Jūsų vaiko uniformą, sportinę aprangą, kepurėles, pirštines ir visus kitus drabužius. Tuomet Jūsų vaikas jų nepames ar nesumaišys su kitų vaikų apranga.Gal turite kelis vaikuč..
0,40€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 763
Marškinėliai su logotipu. Užsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.„Marškinėliai su logotipu“ - tai unikalus būdas susikurti savo išskirtinį marškinėlių dizainą. Papuoškite save, įstaigos grupę, o gal visą būrį renginio žmonių su Jūsų pasirinktu logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Marškinėliai su vardu.  Personalizuoti vaikiški marškinėliai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 5 d. d.Išskirk save, savo artimą ar vaiką būryje žmonių su personalizuotais marškinėliais! Vardas ar logotipas atspausdintas bus ant priekio ir ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 759
Sportiniai marškinėliai su vardu ir numeriu.  Personalizuoti vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vardas atspausdintas ant priekio ir ant nugaros, numeris tik ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakan..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 895
SPORTINĖ APRANGAPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė apranga su vardu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.Užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant aprangos perkelti lipdukai. &nb..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 758
Sportiniai marškinėliai su vardu. Personalizuoti vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vardas atspausdintas ant priekio ir ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant marškinėliuis klasei ar grupei taikomos ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant&n..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)