Lipdukai.eu
Your Cart

Motyvuojantys lipdukai

Motyvuojantys lipdukai

Trūksta motyvacijos namuose, mokymo įstaigoje ar darbe?

Motyvuojantis interjero lipdukas ant sienos su prasmingais žodžiais, tiks pagyvinti bet kurią sieną – namuose, mokykloje ar biure. Gyvenimas yra nuostabus, tik kartais užsisukę rutinoje paprasčiausiai tai pamirštame. Mintys, žodžiai įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojamos ir matomos teiginiai keičia gyvenimus.

Įkvepiantis lipdukas ant sienos su tekstu puikiai tiks namų interjere, prasmingai atnaujins mokyklos, klasės ar biuro sienas.

Turite mėgstamiausią jus motyvuojančią frazę ar žodžius, kuriuos norite matyti kasdien ant savo sienos? Parašyk mums ir mes sukursime lipduką su jūsų mėgstamiausiais žodžiais.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 256
Lipdukas ant sienos su tekstu - „Tai, ką darai…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Tai, ką darai...“.  Ant sienos parašyti žodžiai primins, kad kiekviena diena yra svarbi ir įtakioja mūsų ateitį. Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo ta..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 359
Motyvuojantis lipdukas - „Gražiausia diena…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Motyvuojantis lipdukas  „Gražiausia diena...“ – tarsi ant sienos parašyti žodžiai, kurie  primins, kad  mes galime kiekvienai dienai suteikti šansą tapti gražiausia diena. Mintys, žodžiai įtak..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 737
Motyvuojantis tekstas ant sienos - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Interjero lipdukas  - „Einšteino frazė“ – tarsi ant sienos parašyti žodžiai, kurie primins, kad tik bandant ir klystant pasieksi tai, ko niekada neturėjai, turi daryti, tai ko niekada ne..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 738
Įkvepiantis tekstas ant sienos - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai įtakoja mūsų gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojamos ir matomos, keičia gyvenimus. Citatoje pabrėžiama, kad svarbu priimti nesėkmę, kaip natūralią naujų dalykų ..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 739
Motyvuojantis lipdukas - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojamos ir matomos, keičia gyvenimus. Alberto Einšteino citatos naudojimas, kaip motyvuojantį lipduką paaugliams, gal..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1063
Motyvuojantys lipdukai  - „MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu. Citatoje pabrėžiama mintis, kad reikia būti atsakingam už tai, ką žmogus prisijaukina arba kuo rūpinasi, pavyzdžiui, už rožę. Tai gali padėti vaikams s..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1064
Motyvuojantis sienų lipdukas - „MAŽASIS PRINCAS“.Šis lipdukas sienoms su motyvuojančia citata pabrėžia vidinių savybių, tokių kaip gerumas, meilė ir draugystė, kurios negali būti vertinamos pagal fizinę išvaizdą, svarbą. Citata skatina vaikus vertinti šias savybes savyje ir kituose bei teik..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1065
Interjero lipdukas su fraze - „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais...
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1066
Žaismingas lipdukas vaiko kambariui  - „TROLIAI MUMIAI“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipduka..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1068
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS “Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.Kartais tuščiai si..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1069
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KNYSLIUKAS“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pa..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1070
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KIŠKIS“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus ..
37,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (viso puslapių - 2)