Lipdukai.eu
Your Cart

Žemėlapiai

Unikalūs žemėlapiai ant drobės lietuvių kalba vaikams

Pasaulio žemėlapis lietuvių kalba yra tarsi kelionė, kviečianti atrasti įvairius žemynus, vandenynus ir šalis, iš kurių sudaryta mūsų planeta. Žemėlapiuose įtraukėme ir gyvūnų vaizdinių, todėl mokytis dar įdomiau įvairaus amžiaus tyrinėtojams.

Toks paveikslas ant drobės su gyvūnais yra galingas švietimo įrankis. Lietuviški pasaulio žemėlapiai puikiai tinka klasėms, namų mokymui ar tiesiog kaip dekoratyvinis akcentas namuose, suteikia begalę galimybių mokytis ir atrasti. Mokykite vaikus apie įvairias kultūras, lankytinas vietas ir ekosistemas, kai jie tyrinėja pasaulį patogiai įsitaisę savoje erdvėje.

Pasaulio žemėlapis kaip paveikslas ant drobės internetu leis tiems, kurie apskritai mėgsta nuotykius, įgauti įkvėpimo būsimoms kelionėms ar tyrinėjimams. Žemėlapiai lietuvių kalba padeda svajoti apie tolimus kraštus, planuoti kitas atostogas arba tiesiog grožėtis planetos grožiu ir įvairove - galimybės yra neribotos, jei naudojatės Lipdukai.eu patraukliais pasaulio žemėlapiais.

Žemėlapiai yra smagi ir interaktyvi edukacinė priemonė vaikams mokytis geografijos, kultūros ir gamtos pasaulio. Paveikslas ant drobės su pasaulio žemėlapiu, kuriame šalia išsamių geografinių ypatybių pateikiami spalvingi gyvūnų vaizdai, padeda mažiesiems mokiniams patraukliai ir įsimintinai mokytis apie žemynus ir vandenynus. Vaikai gali tyrinėti įvairių gyvūnų buveines, pažinti įvairias ekosistemas ir geriau suprasti mūsų planetos tarpusavio sąsajas.

Švietimo įstaigose, pavyzdžiui, mokyklose ir vaikų darželiuose, pasaulio žemėlapiai yra vertinga mokymo priemonė pedagogams. Mokytojai gali juos naudoti vizualiai patraukliai supažindindami su geografijos sąvokomis. Žemėlapiai taip pat gali būti įtraukti į praktinius užsiėmimus ir žaidimus, kad sustiprintų mokymosi tikslus ir paskatintų mokinius aktyviai dalyvauti.

Lietuviški pasaulio žemėlapiai su gyvūnais yra nepakeičiama priemonė, skatinanti vaikų smalsumą, kultūrinį supratimą ir ugdanti pasaulinio pilietiškumo jausmą. Įtraukiančio dizaino ir mokomojo turinio žemėlapiai suteikia jauniesiems mokiniams galimybę tapti informuotais ir atsakingais planetos gyventojais.

Paveikslo ant drobės kaina su pasaulio žemėlapiu yra prieinama tiek pedagogams, tiek tėvams ir tai puiki investicija į vaikų mokymąsi.Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1040
Žemėlapis ant drobės - „Pilkas pasaulio žemėlapis“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Pilkas pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Ant kiekvieno pasa..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1041
Žemėlapis ant drobės - „Rožinis pasaulio žemėlapis“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Rožinis pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Tai galingas įr..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1042
Žemėlapis ant drobės - „Žalias pasaulio žemėlapis“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Žalias pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Tai galingas įrankis, skatinantis vai..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1043
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ Lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žemynus, vanden..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1044
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žem..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1045
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žem..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1046
Žemėlapis ant drobės - „Pilkas pasaulio žemėlapis su gyvūnais“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pilkas pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žemy..
75,00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)