Lipdukai.eu
Your Cart

Proginiai lipdukai

Proginiai lipdukai

Žaismingi kūdikio mėnesių lipdukai – puiki atsiminimų kūrimo priemonė, padėsianti įamžinanti mažylio augimą kas mėnesį.

Su mėnesių lipdukais daug lengviau prisiminti kiekvieną svarbų kūdikiui nutikusį įvykį. Nuotraukose įamžinti prisiminimai išliks visam laikui. Kai Jūsų mažieji užaugs, iš nuotraukų matys, kada pradėjo vaikščioti, sėdėti, kaip keitėsi kiekvieną mėnesį.

Gimtadienio lipdukai - stilinga atributika Jūsų šventiniam stalui. Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, todėl verta išsirinkti patinkančias šventines dekoracijas ruošiantis vaiko gimtadieniui arba krikštynoms.

Mūsų sukurti gimtadienio lipdukai skirti puodeliams, stiklinėms, taurėms, svečių dovanėlėms, dovanų maišeliams pažymėti, svečių drabužiams. Ant lipdukų užrašykite jubiliato vardą arba svečių vardus, kad pažymėtumėte svečio vietą prie stalo, stalo indus, o svečiai būtų ramūs, kad jų stiklinės/puodelio/taurės niekas nepaims.

Lipdukus galima klijuoti ant įvairių paviršių, juos lengva nuklijuoti, be to, lipdukai nepalieka žymių, todėl tinka ir drabužiams.

Šventiniai lipdukai pardavėjams – gauti gražiai supakuotą prekę su mielu lipduku kur kas smagiau.

Lipdukai su padėka arba palinkėjimu pradžiugins kiekvieną pirkėją ir paskatins sugrįžti sekantį kartą.

Jei nerandate Jums reikiamos spalvos arba norite individualaus dizaino, parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu, pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 370
„Išmintingas pelėdžiukas“ – 12 mėnesių lipdukų rinkinysŽaismingi mėnesių lipdukai – puiki atsiminimų kūrimo priemonė, padėsianti įamžinanti mažylio augimą kas mėnesį.Su mėnesių lipdukais daug lengviau prisiminti kiekvieną svarbų kūdikiui nutikusį įvykį. Nuotraukose įamžinti prisiminimai išli..
9,99€
AŠ MYLIU LIETUVĄ šventiniai lipdukai AŠ MYLIU LIETUVĄ šventiniai lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1073
Lipdukai su Lietuvos vėliava klijuoti ant rūbų ar daiktų.Lipduko skersmuo 6 cmPagaminsime per 2 - 5 d. d.Perkant didesnį kiekį lipdukai  nebus sukarpyti po vieną. Spausdiname ant lapo.Privalumai:Negadina drabužių.Dėmesio!Lipdukų užklijuotų ant drabužių skalbti negalima!..
0,39€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 456
Kalėdinė langų dekoracija „Burbulai ir snaigės“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipdukų matmenys:Didžiausias burbulas - 30 cm skersmens, mažesni - 21 cm, didelės snaigės - 16 cm.Sukate galvą, kaip greitai ir gražiai papuošti biuro langus, parduotuvės vitrinas švenčių proga?..
39,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 392
Šventinė langų / vitrinų dekoracija- „Eglė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipdukų matmenys:Eglė  73 cm, atitinkamai burbulai  - 22 cm ir 14 cm        100 cm                ..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 946
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti.Lipduko skersmuo 6 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klijuoti ant..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 853
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti.Lipduko skersmuo 5 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klijuoti ant..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 945
 Kalėdiniai lipdukai pardavėjams. Ant siuntų klijuojami lipdukai.Lipduko skersmuo 5 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį. Kalėdos  - puiki proga pradžiuginti pirkėjus, palinkėti linkmsų švenių ar padėkoti.Kalėdiniai lipdukai ant siuntų su pal..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 947
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti. 12 vnt.Lipduko skersmuo 6 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klij..
3,90€
Kalėdiniai vokeliai Vaikiški sienų lipdukai Kalėdiniai vokeliai Vaikiški sienų lipdukai
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 311
Sienų lipdukai / dekoracijos - „Kalėdiniai vokeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 33 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse ir savo namuose.  Puošiame savo namus, kad ..
9,90€ 16,90€
Kalėdos Sienų dekoracinis lipdukas 118 cm X 60 cm
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 175
Sienų lipdukas / dekoracija - „Kalėdos“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 60 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošiame..
7,90€ 13,90€
LIETUVOS VĖLIAVA šventinis lipdukas LIETUVOS VĖLIAVA šventinis lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1072
Lipdukai su Lietuvos vėliava klijuoti ant rūbų ar daiktų.Pagaminsime per 2 - 5 d. d.Lipdukas su Lietuvos trispalve puikiai atspindės Jūsų patriotiškumą per valstybinę ar kitą šventę.Lipduko skersmuo 6 cm PrivalumaiNegadina drabužių.Dėmesio!Lipdukų užklijuotų ant drabužių skalbti negalima! Perkant ..
0,39€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 455
Kalėdinė dekoracija langams „Linkėjimų eglutė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipduko dydį galite pasirinkti, atkreipkite dėmesį, kad didesnis matmuo - lipduko aukštis. Artėjant šventėms daugelis sukame galvą, kaip greitai, nebrangiai, bet įspūdingai papuošti namų/biuro langus..
29,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (viso puslapių - 2)