Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai

Marškinėliai

Marškinėliai su užrašais/paveikslėliais

Ieškote dovanos savo draugui ar draugei, vaikui? Vyriški ir moteriški marškinėliai su užrašais ir nuotraukomis yra puiki dovanos idėja gimtadienio, metinių, sukakčių proga. Mieli marškinėliai poroms Jums ir Jūsų antrai pusei! Siūlome marškinėlius su įvairiais dizainais ir marškinėlius "pasidaryk pats". Pigūs marškinėliai internetu ne tik gražiai atrodo, bet ir yra patogūs, tinkantys prie įvairaus stiliaus aprangos.

Perzonalizuotos dovanos vaikams, vyrams, moterims. Marškinėliai su personalizuotu tekstu - šauni dovana bet kokia proga. Padovanokite originalią dovaną - marškinėlius su tekstu, kurį išsirinksite iš mūsų sugalvotų arba pasiūlysite savo, širdžiai mielą užrašą. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 579
(ne) Tobula ryte. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių pe..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 607
100%Lietuvis. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikiški marškinėliai "100 % lietuvis" - drabužis, kurį turi nešioti kiekvienas vaikas. Patriotizmas - labai svarbi auklėjimo dalis, kuri perteikia vaiko supratimą - kas jis toks, kokios yra jo šaknys ir kokia šalies i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Realios prekės spalvos gali nežymiai skirtis nuo matomų ekrane dėl skirtingų monitorių nustatymų.    Dėmesio!        lyginti iš išvirkščios pusės.        negalima džiovinti džiovyklėje;     ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 589
Aš gaminu jūs plaunat. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 608
Aš myliu Lietuvą. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilė Lietuvai - nuostabus jausmas, tad jeigu Jūsų vaikas didžiuojasi esantis lietuvis arba lietuvė - tokiu atveju galima apie tai drąsiai skebti dėvint skoningus drabužėlius, kurie leis puikiai atrodyti, žavėti aplink..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Baterijos. Marškinėliai šeimai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Daba..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Baterijos. Marškinėliai tėčiui ir vaikuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Dab..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 602
Darau ką noriu. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti li..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 603
Darbas yra tiems kurie nežino kas yra žvejyba. Marškinėliai vyruiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo s..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 959
Faini marškinėliai mamai ir dukraiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai- stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! FAINI marškinėliai - gera dovana žmonai ir dukrai ar mamos dienos proga.Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 960
Fainos draugės. Marškinėliai geriausioms draugėmsMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Fainos draugės -  marškinėliai geriausioms draugėms arba sau, jei pati sau faina. :)  Marškinėliai su originaliu ir linksmu užrašu garantuos gerą nuotaiką ir aplinkinimas!Marškinėliai pagaminti iš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Gerai atrodau Originalūs marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dovana tam kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą - originali gimtadienio dovana.  Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs.Marškinėliai pagaminti iš minkštos med..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 76 (viso puslapių - 7)