Lipdukai.eu
Your Cart

Moteriški marškinėliai

Marškinėliai su užrašais internetu pigiau

Marškinėliai su linksmais, šmaikščiais užrašais, paveikslėliais - originali dovana, kuri patiks kiekvienai moteriai.

Gaminame marškinėlius pagal individualius užsakymus su jūsų norimu tekstu ar įmonės logotipu Marškinėliai su pasirinktu užrašu, individualaus dizaino - tokie, kokių norite Jūs. Ieškote dovanos draugui, draugei? Pasirinkite iš mūsų siūlomų dizaino variantų arba sukurkite savo ir atsiųskite mums, o mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją! 

Marškinėliai draugės gimtadieniui, mergvakariui - gera, praktiška dovana, kuri įsimins ilgam. Pasipuoškite marškinėliais su užrašais ir įsiamžinkite linksmoje mergvakario fotosesijoje, kuri primins būsimai nuotakai laiką, praleistą su geriausiomis draugėmis.

Mūsų termo spauda ant marškinėlių itin geros kokybės, todėl drąsiai galima skalbti net ir 40 - 50 laipsnių temperatūroje, lipdukas nesusigadins, nesutrūkinės. Termo lipdukai ant  marškinėlių  su įmonės logotipu - gera reklama.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 579
(ne) Tobula ryte. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių pe..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 589
Aš gaminu jūs plaunat. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Baterijos. Marškinėliai šeimai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Daba..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 602
Darau ką noriu. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti li..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 959
Faini marškinėliai mamai ir dukraiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai- stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! FAINI marškinėliai - gera dovana žmonai ir dukrai ar mamos dienos proga.Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 960
Fainos draugės. Marškinėliai geriausioms draugėmsMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Fainos draugės -  marškinėliai geriausioms draugėms arba sau, jei pati sau faina. :)  Marškinėliai su originaliu ir linksmu užrašu garantuos gerą nuotaiką ir aplinkinimas!Marškinėliai pagaminti iš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Gerai atrodau Originalūs marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dovana tam kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą - originali gimtadienio dovana.  Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs.Marškinėliai pagaminti iš minkštos med..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 830
Geriausia močiutė. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 611
Hot vegan .Unisex marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 615
I'm a simple woman. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelt..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 582
Ką noriu tą darau. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 646
Kaip noriu taip atrodau. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pasitikėjimas savimi - gražiausias papuošalas! O kas geriausiai gali parodyti, kad Jūs labai savimi pasitikite? Ogi originalūs marškinėliai "Kaip noriu taip ir atrodau"! Maloniai priglunda prie odos, skoningai ..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (viso puslapių - 3)