Lipdukai.eu
Your Cart

Moteriški marškinėliai

Marškinėliai su užrašais internetu pigiau

Marškinėliai su linksmais, šmaikščiais užrašais, paveikslėliais - originali dovana, kuri patiks kiekvienai moteriai.

Gaminame marškinėlius pagal individualius užsakymus su jūsų norimu tekstu ar įmonės logotipuMarškinėliai su pasirinktu užrašu, individualaus dizaino - tokie, kokių norite Jūs. Ieškote dovanos draugui, draugei? Pasirinkite iš mūsų siūlomų dizaino variantų arba sukurkite savo ir atsiųskite mums, o mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją! 

Marškinėliai draugės gimtadieniui, mergvakariui - gera, praktiška dovana, kuri įsimins ilgam. Pasipuoškite marškinėliais su užrašais ir įsiamžinkite linksmoje mergvakario fotosesijoje, kuri primins būsimai nuotakai laiką, praleistą su geriausiomis draugėmis.

Mūsų termo spauda ant marškinėlių itin geros kokybės, todėl drąsiai galima skalbti net ir 40 - 50 laipsnių temperatūroje, lipdukas nesusigadins, nesutrūkinės. Termo lipdukai ant marškinėlių su įmonės logotipu - gera reklama.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 579
Moteriški marškinėliai „(Ne) Tobula ryte“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai su užrašu „(ne) Tobula ryte“ – linksmai nusiteikusioms moterims, nebijančioms pasijuokti, išsiskirti minioje. Su šmaikščiu užrašu marškinėliai – originali dovana gimtadienio, mergvakario ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 582
Moteriški marškinėliai „Ką noriu tą darau“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais – puiki dovana sau, draugei, sesei ar mamai! Šiuo metu itin populiarūs marškinėliai su originaliais užrašais, tad išsirinkite labiausiai tinkan..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Marškinėliai šeimai „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per  2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai visai šeimai – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui – madingas ir stilingas būdas pasipuošti, i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 589
Moteriški marškinėliai „Aš gaminu Jūs plaunat“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Aš gaminu Jūs plaunat“ – puikiai tiks gaminti mėgstančiai moteriai. Indai patys neišsiplauna, tad ant marškinėlių – subtilus priminimas šeimos nariams! Moteriški marškinėliai su užrašais bei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 591
Vyriški marškinėliai „Vytis“Marškinėliai pagaminami per 2 – 5 d. d.Marškinėliai su Vyčiu - tokius turėti ir dėvėti turėtų kiekvienas lietuvis. Puikus pasirinkimas pasipuošti valstybinėms šventėms! Informacija:  Modelis: moteriški ir vyriški, vaikiški – UNISEX  Au..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 593
Marškinėliai mamai „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mamai gimtadienio ar Mamos dienos proga. Marškinėliai su numeriu – mamai, tėčiui, dukrai, sūnui, o gal visai šeimai? Vienodi arba suderinti drabužiai šeimai – st..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 601
Marškinėliai sesei „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai sesei „Numeris vienas“ – puiki dovana gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir broliui, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi šeimos marškinėliai – mamai, tėčiui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 602
Moteriški marškinėliai „Darau ką noriu“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais – puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai su užrašu „Darau ką noriu“ – savimi pasitikinčiai ir gyvenimu besimėgaujančiai moteriai.Dabar labai m..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 611
Unisex marškinėliai „Hot Vegan“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Skoningi, gražūs, universalūs marškinėliai VEGAN – puiki dovana sau arba savo artimajam! Marškinėliai yra universalūs, tad puikiai tinka ir moterims, ir vyrams. Tai puikus savo pažiūrų demonstravimas stilingu būdu...
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 613
Marškinėlių komplektas porai „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Originalūs marškinėliai porai „Pica“ – puikus būdas nustebinti savo antrą pusę. Kai ką nors myli, juk taip norisi garsiai visiems sakyti, kad turite labai svarbų žmogų šalia savęs. Pritaikyti tiek..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 614
Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui su picomis ant jų – ne tik skoningas, tačiau ir odai labai malonus derinys, kuris leis atrodyti žavingai ir jaustis puikiai. Juk nėra nieko žaviau, ka..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 615
Moteriški marškinėliai „I'm a simple woman“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais – puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai!  Paprasti marškinėliai – paprastoms moterims, kurios nori žavingai atrodyti kiekvieną dieną. O tam puiki..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (viso puslapių - 3)