Lipdukai.eu
Your Cart

Vaikiški marškinėliai

Vaikiški marškinėliai

Marškinėliai trumpomis rankovėmis su originaliais užrašais, linksmais paveikslėliais - dovana, kuri patiks kiekvienam vaikui ir tiks bet kokiai progai - gimtadieniui, krikštynoms, fotosesijai, o gal tiesiog norint pasipuošti be jokios progos.

Marškinėliai vaikams - kasdienis drabužis, ypač vasarą, todėl dažniausiai jų turime daug ir įvairių. Mūsų marškinėliai paprasti, patogūs, medvilniniai, papuošti išskirtiniais užrašais. 

Mėgstate savo atžalą puošti stilingais, lietuvių kurtais drabužiais? Mūsų kurti marškinėliai skirti įvairioms progoms - mamos dienai, tėčio dienai, gimtadieniui. Personalizuoti marškinėliai - su Jūsų vaiko vardu ar kitokiu pageidaujamu tekstu.

Gaminame marškinėlius pagal individualius užsakymus. Marškinėliai „susikurk pats“ - su jūsų sugalvotu tekstu.

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 607
100%Lietuvis. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikiški marškinėliai "100 % lietuvis" - drabužis, kurį turi nešioti kiekvienas vaikas. Patriotizmas - labai svarbi auklėjimo dalis, kuri perteikia vaiko supratimą - kas jis toks, kokios yra jo šaknys ir kokia šalies i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Realios prekės spalvos gali nežymiai skirtis nuo matomų ekrane dėl skirtingų monitorių nustatymų.    Dėmesio!        lyginti iš išvirkščios pusės.        negalima džiovinti džiovyklėje;     ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 608
Aš myliu Lietuvą. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilė Lietuvai - nuostabus jausmas, tad jeigu Jūsų vaikas didžiuojasi esantis lietuvis arba lietuvė - tokiu atveju galima apie tai drąsiai skebti dėvint skoningus drabužėlius, kurie leis puikiai atrodyti, žavėti aplink..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Baterijos. Marškinėliai šeimai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Daba..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Baterijos. Marškinėliai tėčiui ir vaikuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Dab..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 959
Faini marškinėliai mamai ir dukraiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai- stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! FAINI marškinėliai - gera dovana žmonai ir dukrai ar mamos dienos proga.Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 585
Ką noriu tą darau. Marškinėliai vaikamsMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikiški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - praktiška dovana stilingam berniukui/mergaitei!Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelt..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Kalėdiniai marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu garsi išraiška - originalū..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 644
Karaliai gimsta... Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Karaliai gimsta... kiekviena mėnesį, tačiau kurį mėnesį gimė Jūsų karalius! Originalūs marškinėliai "Karaliai gimsta" - puiki dovana vaikui, kuris nori įrodymo, kad yra karališko kraujo. Šie marškinėliai - geriausias ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėlių derinys šeimai  - „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys šeimai - „Katukų šeima“ puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Geriausia dovana Valentino dienos proga visai šeimai.&nb..
12,90€
LĖKTUVĖLIS  Vaikiški marškinėliai spalvinimui BERNIUKUI IR MERGAITEI LĖKTUVĖLIS  Vaikiški marškinėliai spalvinimui BERNIUKUI IR MERGAITEI
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 725
Lėktuvėlis. Vaikiški marškinėliai splavinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina tačiau galite jos įsigyti.Vaikiški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - praktiška dovana stilingam berniukui/mergaitei!Galbūt Jūsų berniukas nori būti pi..
9,90€ 12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 609
Lietuva. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kiekvienas Lietuvoje gimęs vaikas turėtų tuo didžiuotis ir tėveliai turėtų jam padovanoti skoningus marškinėlius, kurie reprezentuoja tikro lietuvio dvasią. Vaikiškų marškinėlių akcentas - kamuolys, kuris suformuojamas iš tauti..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 43 (viso puslapių - 4)