Lipdukai.eu
Your Cart

Vaikiški džemperiai

Vaikiški džemperiai

Vaikiški džemperiai - originalus būdas nustebinti savo vaiką ypač šiltu ir labai kokybišku džemperiu, kuris leis kasdien puikiai jaustis ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Platus skirtingų modelių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvieno vaiko poreikiai bus patenkinti. O patogus pirkimas internetu leidžia vaikui ir tėveliams pirkti kartu ir paprasčiausią drabužio pirkimą padaryti ypač smagia pramoga.

Vaikiški džemperiai internetu pagaminti iš kokybiškos medžiagos, tad ilgai tarnaus - nenusiskalbs, gali būti nešiojami ne vienerius metus. Juk visi mes turime mylimą drabužį iš kurio niekaip negalime nusivilkti. Galbūt šie originalūs vaikiški džemperiai taps mylimiausiu Jūsų vaiko rūbu.

Tai puiki dovana kiekvienai dienai, kadangi stebinti savo vaiką niekada nėra per daug.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Džemperiai mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kiekis ribotas.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai – išskirtinė dovana sau ir kitam. Su šiais šmaikščiais ir riboto leidimo džemperiais kasdien priminkite sa..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Stilingo ir originalaus dizaino džemperių komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai – puiki dovana sau ar kitam Mamos dienos, ar bet kuria kita proga. Kasdien priminki..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)