Lipdukai.eu
Your Cart

Susikurk pats

Susikurk pats

Ieškai originalių, personalizuotų dovanų, bet nepatinka užrašas ar paveikslėlis? O gal būt ieškai kažko išskirtinio ir nerandi?

Siūlome jums „Susikurk pats“ paslaugą. Su šia paslauga, galite susikurti norimą lipduko dizainą ant aprangos pats! Arba galime sukurti jį asmeniškai jums pagal jūsų idėją ir atspausdinti ant norimo dydžio ir spalvos marškinėlių, džemperių, prijuosčių, dekoratyvinių pagalvėlių, smėlinukų ir t.t.


 Parašykite savo idėją mums el.paštu - mes išpildysime jūsų norus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 555
Smėlinukas mergaitei „100 % nuostabi“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Jeigu skiltyje „Parašykite vardą“ to nepadarysite, smėlinuką gaminsime be vardo.Užrašas ant smėlinuko (brūkšnys ir 100 % nuostabi + vardas) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinukas..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 554
Smėlinukas berniukui „100 % nuostabus“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Jeigu skiltyje „Parašykite vardą“ to nepadarysite, smėlinuką gaminsime be vardo.Užrašas ant smėlinuko (brūkšnys ir 100 % nuostabus + vardas) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinuk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 566
Smėlinukas kūdikiui „Aš myliu tave, mamyte“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Jeigu skiltyje „Parašykite vardą“ to nepadarysite, smėlinuką gaminsime be vardo.Užrašas ant smėlinuko (išskyrus raudoną širdutę) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinukas su p..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 621
Personalizuotas smėlinukas mergaitei „Drugelis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Originalus, personalizuotas smėlinukas – puiki dovana gimimo, Krikštynų ir bet kokia kita proga, kurios metu norisi mergaitei padovanoti ne tik labai gražią, tačiau taip pat ir praktišką dovaną. Per..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėliai šeimai „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėlių derinys šeimai – „Katukų šeima“ puikiai tiks šeimos fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Gali būti originali dovana Valentino dienos proga visai šeimai, juk nėra nieko žaviau, ka..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams. Valentino dienai ir kasdienai, nes meilės niekada nebūna per daug, o katinai tai žino geriau..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 567
Personalizuotas smėlinukas berniukui „Lėktuvėlis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Dėmesio! Vaiko vardas ir paveikslėlis bus Jūsų pasirinktos spalvos.Drabužėliai su vaiko vardu ar kitokiu užrašu ir mielu, vaikišku paveikslėliu – puikus sprendimas kūdikio fotosesijai, gimtadieniui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 966
Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“ – puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam dėvėjimui. Geriausia dovana Motinos dienos proga. Juk nėra nieko žaviau, kaip vienod..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 620
Marškinėliai mergaitei „Personalizuoti marškinėliai su drugeliu“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Personalizuoti marškinėliai mergaitėms – puiki alternatyva, kuri padės greitai išmokti naujų vaikų vardus darželyje, mokykloje ar kitose susibūrimų vietose. Stilingi, unikalūs bei labai patog..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 633
Smėlinukas berniukui „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – mėlynos spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.1–asis gimtadienis – pats svar..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 632
Smėlinukas mergaitei „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – rožinės spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.Pirmasis gimtadienis mergaitei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 763
Marškinėliai su logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Marškinėliai su logotipu – tai unikalus būdas susikurti savo išskirtinį marškinėlių dizainą. Papuoškite save, įstaigos grupę, o gal visą būrį renginio žmonių su Jūsų pasirinktu logotipu.Informacija: Modelis: moteriški ir vyrišk..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (viso puslapių - 2)