Lipdukai.eu
Your Cart

Susikurk pats

Susikurk pats

Ieškai originalių, personalizuotų dovanų, bet nepatinka užrašas ar paveikslėlis? O gal būt ieškai kažko išskirtinio ir nerandi?

Siūlome jums „Susikurk pats“ paslaugą. Su šia paslauga, galite susikurti norimą lipduko dizainą ant aprangos pats! Arba galime sukurti jį asmeniškai jums pagal jūsų idėją ir atspausdinti ant norimo dydžio ir spalvos marškinėlių, džemperių, prijuosčių, dekoratyvinių pagalvėlių, smėlinukų ir t.t.


 Parašykite savo idėją mums el.paštu - mes išpildysime jūsų norus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 555
100 % NUOSTABI. Smėlinukas mergaiteiDĖMESIO! Jeigu neparašysite komentare vardo, gaminsime be vardo!Užrašas ant smėlinuko (brūkšnys ir 100% nuostabus + vardas) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinukas mergaitei su užrašu - miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki vienerių metų..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 554
100 % NUOSTABUS. Smėlinukas berniukuiDĖMESIO! Jeigu neparašysite komentare vardo, gaminsime be vardo!Užrašas ant smėlinuko (brūkšnys ir 100% nuostabus + vardas) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinukas berniukui su užrašu - miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki vienerių metų lai..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 566
Aš myliu tave, mamyte. Smėlinukas kūdikiuiDĖMESIO! Jeigu neparašysite komentare vardo, gaminsime be vardo!Užrašas ant smėlinuko (išskyrus raudoną širdutę) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtinis smėlinukas su personalizuotu užrašu - miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki dvejų m..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai - „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilės nebūna perdaug - katinai tai žino geriausiai. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams.Valentino diena- kiekvieną dieną!Informacija: Mo..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėlių derinys šeimai  - „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys šeimai - „Katukų šeima“ puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Geriausia dovana Valentino dienos proga visai šeimai.&nb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 966
Marškinėlių derinys mamai ir vaikui  - „Mamos kačiukas“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jei neįrašysite vaiko vardo, pagaminsime su tekstu - Mamos kačiukas.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui - „Mamos kačiukas“ puikiai tiks fo..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 621
Personazlizuotas smėlinukas mergaitei. Smėlinukas mergaiteiOriginalus, personalizuotas smėlinukas - puiki dovana gimimo, Krikštynų ir bet kokia kita proga, kurios metu norisi mergaitei padovanoti ne tik labai gražią, tačiau taip pat ir praktišką dovaną. Personalizuotas smėlinukas mergaitei yra s..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 620
Personalizuoti marškinėliai su drugeliu. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Susibūrimų metu vaikai dažnai neatsimena vieni kitų vardų, tad puiki alternatyva, kuri padės greitai išmokti naujų draugų vardus - personalizuoti marškinėliai mergaitėms. Stilingi, unikalūs bei l..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 633
Pirmas gimtadienis berniukui. Smėlinukas berniukui1-as gimtadienis - pats svarbiausias gimtadienis berniuko gyvenime! Suprantama, kad šią ypatingą dieną būtina berniuką papuošti originaliu drabužėliu, kuris padės jam tapti pačiu svarbiausiu popietės susibūrimo dalyviu. Išskirtinė apranga - smėli..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 632
Pirmas gimtadienis mergaitei. Smėlinukas mergaiteiPirmasis gimtadienis mergaitei - ypač svarbus, tad šią nuostabią dieną mažoji princesė turėtų dėvėti ir originalų drabužį, kuris ją išskirs iš visų šventės dalyvių. Smėlinukas mergaitei: "Pirmas gimtadienis..." - originalus drabužis, kuris v..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 567
VARDINIS SMĖLINUKAS. Smėlinukas berniukuiDĖMESIO! Nepamirškite komentare parašyti vaiko vardo!Vaiko vardas ir paveikslėlis bus Jūsų pasirinktos spalvos.Drabužėliai su vaiko vardu ar kitokiu užrašu ir mielu, vaikišku paveikslėliu - puikus sprendimas kūdikio fotosesijai, gimtadieniui ..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 763
Marškinėliai su logotipu. Užsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.„Marškinėliai su logotipu“ - tai unikalus būdas susikurti savo išskirtinį marškinėlių dizainą. Papuoškite save, įstaigos grupę, o gal visą būrį renginio žmonių su Jūsų pasirinktu logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paš..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (viso puslapių - 2)