Lipdukai.eu
Your Cart

Gimtadienio apranga

Gimtadienio apranga

Jubiliejaus marškinėliai su šmaikščiu ir originaliu užrašu vyrams ir moterims internetu pigiau. Nustebinkite savo vaikus, šeimos narius ar draugus su praktiška dovana - personalizuota gimtadienio apranga.

Kiekvieno vaiko laukiamiausia šventė - gimtadienis. Kokybiška ir kartu originali apranga ypač svarbi vaikų gimtadieniams, kai norisi žaisti patogiai, bet kartu ir atrodyti puošniai.

Gimimo diena - svarbi ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Marškinėliais pirmojo gimtadienio proga su skaičiumi liks ir fotosesijų prisiminimuose.  Norint nustebinti ir priminti, kad ši diena svarbi ir jums, tai galite padaryti dovanojant jubiliejaus arba gimtadienio marškinėlius su zodiaku, gimimo mėnesiu ar šmaikščiu užrašu.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 644
Karaliai gimsta... Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Karaliai gimsta... kiekviena mėnesį, tačiau kurį mėnesį gimė Jūsų karalius! Originalūs marškinėliai "Karaliai gimsta" - puiki dovana vaikui, kuris nori įrodymo, kad yra karališko kraujo. Šie marškinėliai - geriausias ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 636
Karaliai gimsta... Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėliai "Karaliai gimsta..." - originali dovana tėčiams, broliams, draugams ir vaikinams, kurie yra patys svarbiausi karaliai Jūsų gyvenime. Kiekvieną mėnesį gimsta labai daug karalių, kurie nusipelnė stilingų bei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 634
Karalienės gimsta... Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kiekviena mama, močiutė, žmona, draugė arba panelė - tikra karalienė, kuri nusiplenė marškinėlių galinčių įrodyti jų statusą. Originalūs marškinėliai "Karalienės gimsta" - puiki dovana ne tik švenčių proga, tačiau ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 633
Pirmas gimtadienis berniukui. Smėlinukas berniukui1-as gimtadienis - pats svarbiausias gimtadienis berniuko gyvenime! Suprantama, kad šią ypatingą dieną būtina berniuką papuošti originaliu drabužėliu, kuris padės jam tapti pačiu svarbiausiu popietės susibūrimo dalyviu. Išskirtinė apranga - smėli..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 632
Pirmas gimtadienis mergaitei. Smėlinukas mergaiteiPirmasis gimtadienis mergaitei - ypač svarbus, tad šią nuostabią dieną mažoji princesė turėtų dėvėti ir originalų drabužį, kuris ją išskirs iš visų šventės dalyvių. Smėlinukas mergaitei: "Pirmas gimtadienis..." - originalus drabužis, kuris v..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 642
Princesės gimsta... Marškinėliai mergaitei.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kiekvieną mėnesį gimsta tūkstančiai princesių! Norėdami įamžinti savo princesės gimimo mėnesį - įsigykite šiuos originalius marškinėlius, kurie leis nepamiršti, kad Jūsų mergaitė - tikrų tikriausia princesė. Origin..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)