Lipdukai.eu
Your Cart

Kreida / markeriu rašomos prekės

Kreida / markeriu rašomos prekės

Juoda, balta arba žalia lipnios kreida rašomos lentos ant sienos Jūsų namuose sukurs tobulą erdvę kūrybai, užrašams, vaikų piešiniams. Kreida rašoma lipni lenta pravers virtuvėje - galėsite palikti žinutę šeimos nariams arba užrašyti reikalingų pirkinių sąrašą. Užklijuokite kreida/markeriu rašomą lipduką mokyklinuko kambaryje. Ant tokio lipduko bus patogu ne tik piešti, bet ir mokytis - rašyti, skaičiuoti, įsiminti užsienio kalbos žodžius. 

Lipdukai - kreidinės lentos - praktiškas sprendimas biurui, mokyklai. Išsikirpkite norimo dydžio/formos lipduką ir užklijuokite kabinete ar konferencijų salėje. Darbuotojams bus patogu užrašyti darbų sąrašą, svarbią informaciją, žinutę kolegoms. 

Namų jaukumą kurkite pasitelkdami savo fantaziją ir Lipdukai.eu lipnius dekoracinius lipdukus, kurių formą galite išsikirpti patys ir priderinti savo namų interjere. Vaiko kambarys atrodys išskirtinai, jei užklijuosite namuko, grybuko ar meškiuko formos kreidinį lipduką. Drąsiai kurkite unikalų savo namų interjerą.

Puodelis, ant kurio galima rašyti kreida - originali asmeninė dovana, kuri patiks mamai, tėčiui, tetai, draugei, draugui. Nustebinkite artimuosius kitokia dovana, kuri primins apie Jus. Tik nepamirškite palikti mielo raštelio - sveikinimo. 

Manufacturer: Kinija Model: 147
Kreida rašoma žalia lipni lentaUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio motoriką. Nupieškite ant kreida ..
14,90€
Manufacturer: Kinija Model: 268
Kreida rašomas žalias lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieškite ant kr..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 299
Kreidinis markeris / žymeklis -  pakuotė 8 vnt. (6 mm storio)Rinkinyje yra šios spalvos: geltona, raudona, mėlyna, rožinė, oranžinė ir violetinė, balta, žalia.Specialūs kreidiniai markeriai -  skirtas piešti ar rašyti ant kreidinės lentos, langų, daugumos lygių, neporėtų paviršių, kreida r..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 418
Įvairių formų  lipdukai rašymui kreidaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Įvairių formų lipdukai rašymui kreida ar specialiu markeriu tai priemonė kur galite palikti  žinutę ar priminimą, mažieji gali piešti ar net ruošti pamokas.Pirmas pateiktas matmuo yra kreidinės plėvelės ..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 907
Markeriu rašoma lipni lenta / lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionali interjero detalė, bet ir vaikų džiaugsmas. Vaikams patinka piešti ant sienų, žaisti mokyklas. Rašoma markeriu užrašų lenta tinka tiek svetainei, tiek ..
35,00€
Manufacturer: Kinija Model: 50
Kreida rašoma lipni lenta / plėvelėUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieški..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 64
Kreida užrašomi lipdukaiKomplektas: 24 lipdukai.Vieno lipduko matmenys: 1 variantas: 5 cm x 3,5 cm2 variantas: 8 cm x 5,7 cmPaprastai ir praktiškai organizuokite tvarką savo namuose, biure, klasėje, naudodami kreida užrašomus lipdukus.Užrašus galite keisti, lipdukus – lengvai n..
5,90€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)