Lipdukai.eu
Your Cart

Taisyklės

Motyvuojantys sienų lipdukai mokykloms, ugdymo įstaigoms

Atnaujinkite mokyklos sienas prasmingai.  Sienų lipdukai su prasmingais žodžiais, tarsi užrašyti ant sienos, primins ne tik mokiniams, bet ir svečiams, kad šioje mokykloje mokytis gera. Matomoje vietoje, žaismingai užrašytas mokinio taisykles vaikai lengviau įsidėmės.

Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus.

Motyvuokite save, savo vaikus ir savo draugus. Gražiausios mintys gali Jus lydėti nuo ryto iki vakaro!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 404
Lipdukas ant sienos „Klasės taisyklės ANGLŲ KALBA“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas anglų kalba ant sienos su klasės taisyklėmis - puiki, motyvuojanti puošmena. Žaismingai pateiktos mokinio taisyklės vaikams primins paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus kurie taps lengv..
28,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 885
Mandagumo žodžiaiSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukai ant sienos  „Mandagumo žodžiai“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Tai stebuklingi žodžiai, kurie moko vaikus būti mandagiais.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras. Matomoje vietoje užrašyti žodžiai pake..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 357
Motyvuojančios mokinio taisyklės - „Mokyklos taisyklės“.Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos „Mokyklos taisyklės“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Žaismingai pateiktos mokinio taisyklės vaikams ant sienos, primins mokinimas paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus.&nb..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 416
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Mūsų darželyje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos „Mūsų darželyje…“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų darželio vaikams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodžiai, primins mokin..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 592
Lipdukas ant sienos - „Mūsų gimnazijoje“.Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Mūsų gimnazijoje“  -  puiki, motyvuojanti puošmena. Lipdukas ant sienos, primins mokinimas paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus.Privalumai:Greitai ir pigiai atnaujintas interje..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 814
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Mūsų mokykloje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos  „Mūsų mokykloje…“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų mokyklos vaikams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodžiai, primins..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 813
WC ženklai. Vaikiški lipdukai.Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d. Lipdukai padengti spcialia permatoma danga, kad vaikai nenukrapštytų. Puikiai tiks WC ar vaikų persirengimo kambariui pažymėti.Išmatavimai:Mergaitės - 20 cm X 12,7 cmBerniukui - 20 cm X 15,4 cmDėmesio!Nepatariam..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 761
Vinilinis sienų lipdukas „Pienė su žodžiais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas matmuo yra ilgiausios pienės aukštis, kitas matmuo nurodo preliminarų plotį.Interjero lipdukas „Pienė su žodžiais“ – atnaujins norimas erdves, suteiks jaukumo ir harmonijos jausmą.Kurkite o..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 277
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Šioje klasėje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dSienos lipdukas “Šioje klasėje…”  yra puiki, motyvuojanti puošmena klasėje. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų klasės mokiniams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodž..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 325
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Šioje mokykloje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dLipdukas ant sienos “Šioje mokykloje…”  yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų mokyklos mokiniams ir svečiams.Ant sienos parašyti žo..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 610
Lipdukas mokyklai rusų kalba „Šioje progimnazijoje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dLipdukas ant sienos “Šioje progimnazijoje…”  - vaikus ir darbuotojus motyvuojanti dekoracija mokyklos arba klasės sienoms. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocij..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 941
Įnterjero lipdukai maitinimo įstaigoms - „Skanaus“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dInterjero lipdukas maitinimo įstaigoms - valgykloms, restoramas, kartais, nedidelis akcentas interjere sukteikia jaukumo ir žavesio.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras.Dėm..
25,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (viso puslapių - 2)