Lipdukai.eu
Your Cart

Proginiai marškinėliai

Proginiai marškinėliai

Proginiai marškinėliai, tai praktiška dovana kiekvienai progaiValentino dienai, Moters dienai, Tėvo dienai, mergvakariui, bernvakariui, gimtadieniui, darbo arba šeimos šventei.

Proginiai marškinėliai puikiai atrodys gimtadienio, šeimos, darbo kolektyvo ar draugų kompanijos fotosesijai.

Marškinėlius su užrašu ar paveikslėliu galite išsirinkti iš mūsų katalogo arba galite susikurti dizainą, idėją patys, atsiųsti mums ir mes ją įgyvendinsime.

Mūsų termo spauda ant marškinėlių itin geros kokybės, todėl drąsiai galima skalbti net ir 40 - 50 laipsnių temperatūroje, lipdukas nesusigadins, nesutrūkinės. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 603
Vyriški marškinėliai „Darbas yra tiems, kurie nežino, kas yra žvejyba“Marškinėliai pagaminami per 2 – 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašu „Darbas yra tiems, kurie nežino, kas yra žvejyba“ – puiki dovana draugui ar tėčiui, kuris pamišęs dėl žvejybos! Aukštos kokybės marškinėliai l..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 615
Moteriški marškinėliai „I'm a simple woman“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais – puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai!  Paprasti marškinėliai – paprastoms moterims, kurios nori žavingai atrodyti kiekvieną dieną. O tam puiki..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 620
Marškinėliai mergaitei „Personalizuoti marškinėliai su drugeliu“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Personalizuoti marškinėliai mergaitėms – puiki alternatyva, kuri padės greitai išmokti naujų vaikų vardus darželyje, mokykloje ar kitose susibūrimų vietose. Stilingi, unikalūs bei labai patog..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 632
Smėlinukas mergaitei „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – rožinės spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.Pirmasis gimtadienis mergaitei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 633
Smėlinukas berniukui „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – mėlynos spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.1–asis gimtadienis – pats svar..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 634
Moteriški marškinėliai „Karalienės gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai „Karalienės gimsta...“ – puiki dovana ne tik švenčių proga, tačiau ir įprastą dieną, nes džiuginti savo karalienes būtina kasdien! Tegul Jūsų karalienė būna apdovanota nuostabi..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 636
Vyriški marškinėliai „Karaliai gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Karaliai gimsta...“ – originali dovana tėčiams, broliams, draugams ir vaikinams, kurie yra patys svarbiausi karaliai Jūsų gyvenime. Kiekvieną mėnesį gimsta labai daug karalių, kurie nusipelnė sti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 642
Marškinėliai mergaitei „Princesės gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai – visoms princesėms, kurios gimsta kiekvieną mėnesį! Norėdami įamžinti savo princesės gimimo mėnesį – įsigykite šiuos stilingus marškinėlius, kurie leis nepamiršti, kad Jūsų mer..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 644
Vaikiški marškinėliai „Karaliai gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Karaliai gimsta... kiekvieną mėnesį, tačiau kurį mėnesį gimė Jūsų karalius? Originalūs marškinėliai „Karaliai gimsta" – puiki dovana vaikui, kuris nori įrodymo, kad yra karališko kraujo. Šie marškinėliai..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Marškinėliai šeimai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Originalūs marškinėliai visai šeimai – tai nuoširdi meilės išraiška savo brangiausiam turtui – šeimai. Kad švenčių laukimas būtų džiaugsmingesnis – kalėdinių marškinėlių derinys šeimai, kuris puik..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 701
Marškinėlių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas „Kalėdiniai elniai“ – stilinga dovana savo mylimai antrai pusei. Originalūs marškinėliai leis jaustis patogiai ir kur kas smagiau laukti švenčių su ar..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 943
Kalėdiniai marškinėliai šeimai „Linksmieji nykštukai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Originalūs marškinėliai visai šeimai – puikus pasirinkimas kalėdinėms šeimos fotosesijoms. Šeima – brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo didžiuojamės, tad kalėdinių ma..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)